Zažite nezabudnuteľnú atmosféru nášho penziónu

Izby Premium
60€ bez stravy / 2 osoby
Izba s manželskou posteľou (prípadne s oddelenými lôžkami - červený dizajn izby), so sprchou, WC, televíziou a chladničkou. Izba nemá možnosť prístelky.
DE LUXE Apartmán
70€ bez stravy / 2 osoby
Apartmán s veľkou manželskou posteľou, so sprchou a WC, 2x LCD TV, chladničkou a s možnosťou jednej prístelky v podobe rozťahovacieho gauča - 20€/noc (max. 3 osoby).
Izby Štandard
55€ bez stravy / 2 osoby
Izba s manželskou posteľou, so sprchou, WC, televíziou a chladničkou. Izba nemá možnosť prístelky.
Štandard Tourist
40€ bez stravy / 2 osoby
Turistická izba sa nachádza v podkroví a disponuje dvomi oddelenými lôžkami alebo manželskou posteľou, nočnými stolíkmi a televíziou.
Kúpeľňa je situovaná mimo izby na chodbe a je zdieľaná dvomi takýmito izbami. Všetky podkrovné izby sú bez možnosti prístelky.
Dvojposchodový apartmán
80€ bez stravy / 2 osoby
Veľký dvojposchodový mezonetový apartmán s nasledovnou vybavenosťou: 1x manželská posteľ, 1x rozkladacia prístelka, sedacia súprava, vaňa, WC, televízia, chladnička. Je vhodný aj pre ubytovanie viac-člennej rodiny (max. 3 osoby). Pri ubytovaní viac ako dvoch osôb je doplatok v sume 20€/osoba/noc.
Rodinný apartmán
100€ bez stravy / 4 osoby
Vybavenosť rodinnej izby je 1x izba s oddelenými lôžkami a 1x izba s manželskou posteľou + prístelka 20€/noc (max. 5 osôb). Rodinná izba má spoločnú sprchu s WC.

Partneri

BISTRO.SK
CALLIO
UbytovanieNaSlovensku.eu
Lyžiarske stredisko Jasenská dolina
BOOKING.COM
Slavo Samuelčík – Fotograf
SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice