Voľný čas


Lyžovanie
 • Jasenská dolina – Stredisko Kašová je vzdialené 30km, zhruba 32 minút autom od Penziónu Panda.

  Valčianska dolina – Stredisko Snowland je vzdialené 24km, zhruba 27 minút autom od Penziónu Panda.

  Martinské hole – Stredisko Winter Park Martinky je vzdialené 42km, zhruba do hodiny od Penziónu Panda.

  Krahule – Stredisko Ski Krahule JUH je vzdialené 22km, zhruba 24 minút od Penziónu Panda.

  Kremnické vrchy – Stredisko Skalka Aréna je vzdialené 30km, zhruba 37 minút od Penziónu Panda.

SPA&Aquapark Turčianske Teplice
 • Areál SPA & AQUAPARK leží na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta Turčianske Teplice. Každý, kto túži po oddychu v ktoromkoľvek ročnom období, má v SPA & AQUAPARKU veľa možností na aktívny i pasívny relax a zábavu.

Turistika
 • V blízkosti penziónu PANDA sa nachádza krásny kúpeľný park so zaujímavými atrakciami.

  Okolie ponúka množstvo turistických príležitostí, či sa jedná o horskú turistiku alebo bicyklovanie. Zažite šport a prírodu, ktoré Vám mestá len tak neponúknu.

Cyklotrasy
 • Naša Turčianska kotlina ponúka 31 cyklotrás, ktoré majú dokopy 219 km. Cyklotrasy sú rozdelené do troch farieb – zelená, modrá, červená a žltá. Každá je jedinečná svojou náročnosťou.

  Využite túto príležitosť a príďte k nám zrelaxovať a zároveň spoznať krásnu prírodu Turčianskej kotliny.

Požičovňa bicyklov a kolobežiek
 • Spoznávajte naše mesto a okolité prírodné krásy z pohodlia sedadla. Chcete vidieť náš región pohodlnejšie a zaujímavejšie? Ste vášniví cyklisti, ktorí radi spoznávajú nové cyklotrasy? Využite služby požičovne bicyklov a kolobežiek od 1. apríla až do konca septembra. Požičovňa Vám zapožičia okrem bicyklov a kolobežiek aj paličky na nordwalking a tak isto Vám s ochotou pomôže vytvoriť plán Vašej spoznávacej cesty našej krásnej Turčianskej kotliny.

RANCH AMADEUS
 • Jazda na koňoch alebo štvorkolkách na RANCH AMADEUS, ktorý sa nachádza v obci Valentová, vzdialenej 16km od Penziónu PANDA.

Nočný bar
 • Zažite nezabudnuteľnú zábavu v Bare ANAKONDA, kde nájdete všetko, čo si dokážete predstaviť. Miešané drinky, barmanská show, skvelá zábava a hudba sú to, čo vo vás zostane.

  Otvorený je pre Vás každý piatok od septembra až do júna od 21:00 – 02:30 hod.

Partneri

CALLIO UbytovanieNaSlovensku.eu Lyžiarske stredisko Jasenská dolina BOOKING.COM Slavo Samuelčík – Fotograf SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice