Oddych a relax v okolí

SPA&Aquapark Turčianske Teplice

Areál Spa&Aquapark leží na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta Turčianske Teplice. Každý, kto túži po oddychu v ktoromkoľvek ročnom období, má v Spa&Aquapark veľa možností na aktívny i pasívny relax a zábavu.

Lyžovanie

Turistika

V blízkosti penziónu PANDA sa nachádza krásny kúpeľný park so zaujímavými atrakciami. Okolie ponúka množstvo turistických príležitostí, či sa jedná o horskú turistiku alebo bicyklovanie. Zažite šport a prírodu, ktoré Vám mestá len tak neponúknu.

Cyklotrasy

Naša Turčianska kotlina ponúka 31 cyklotrás, ktoré majú dokopy 219 km. Cyklotrasy sú rozdelené do troch farieb – zelená, modrá, červená a žltá. Každá je jedinečná svojou náročnosťou. Využite túto príležitosť a príďte k nám zrelaxovať a zároveň spoznať krásnu prírodu Turčianskej kotliny.

Požičovňa bicyklov a kolobežiek

Spoznávajte naše mesto a okolité prírodné krásy z pohodlia sedadla. Chcete vidieť náš región pohodlnejšie a zaujímavejšie? Ste vášniví cyklisti, ktorí radi spoznávajú nové cyklotrasy? Využite služby požičovne/predajne bicyklov a kolobežiek. Požičovňa Vám zapožičia okrem bicyklov a kolobežiek aj paličky na nordwalking a tak isto Vám s ochotou pomôže vytvoriť plán Vašej spoznávacej cesty našej krásnej Turčianskej kotliny.

RANCH AMADEUS

Jazda na koňoch alebo štvorkolkách na RANCH AMADEUS, ktorý sa nachádza v obci Valentová, vzdialenej 16km od Penziónu PANDA.

Partneri

BISTRO.SK
CALLIO
UbytovanieNaSlovensku.eu
Lyžiarske stredisko Jasenská dolina
BOOKING.COM
Slavo Samuelčík – Fotograf
SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice